| kalis a întrebat:

Hello TPU.
Am un telefon Smart Play cu Android 2.3.
Incerc sa intru pe Google Play, sa'mi downloadez aplicatii, dar nu reusesc.
Imi tot spune ca nu am niciun dispozitiv, chiar daca am conectat cablul USB.
Nu stiu ce sa mai fac... straight face
Trebuie comva conectare la net?

Răspuns Câştigător
| Necuu a răspuns:

Daca vrei de pe google play poti doar direct de pe telefon. Prin usb nu se poate. Am acelasi telefon deci crede-mawinking. Ai nevoie de internet/wirelles!
Funda?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti lua si direct din telefon de pe Magazin Play.Nu mai ai treaba cu cablul usb.Trebuie sa iti faci cont pe Google.

| greatLOL a răspuns:

Logic ca trebuie laughing Altfel poti descarca aplicatii direct de pe Google Play, ai un link aici : https://play.google.com/store
Alegi aplicatia dorita si ii scrii numele pe google de exemplu : (numele aplicatiei).apk Bus Simulator. apk download si descarci aplicatia sub forma de.apk, o pui pe mobil prin USB si ai terminat. Sper ca ti-am fost de ajutor, o seara buna wave.