| anonim_4396 a întrebat:

Hello, TPU! As vrea sa imi cumpar un telefon. Dar sunt indecisa. Trebuie sa aleg dintre Samsung S5230 star sau Samsung S5260 star 2. Care este mai avantajos? Ce ma sfatuiti? Funda!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Buna Biiiii,
diferenta mare nu este intre ele. Dimensiunile sunt aproape identice, rezolutia displayului este aceeasi, doar designul este putin diferit si Samsung S5260 suporta card de 16 GB fata de doar 8 GB la Samsung S5230. Diferenta de pret intre ele mi se pare totusi putin cam mare pentru doua telefoane care sunt aproape identice. Asadar as alege mai degraba Samsung S5230, mai ales ca vine intr-o multitudine de designuri ale carcasei: http://goo.gl/vEAP2.
Succes la alegere;)

4 răspunsuri:
| RwkY a răspuns:

Pai, opinia mea ar fi star2, pentru ca star e deja un model foarte popular, si foarte vechi, din pct meu de vedere, star2 este mai nou, mai rar, nu oricine il are, deocamdata! happy

| ElenaErika a răspuns:

Eu zic ca Samsung s5230 star e mai bun.

| CookieMonsta a răspuns:

Samsung S5260 star 2.
Are un aspect mai bun si din cate am citit are si mai multe optiuni.

| flavyusR a răspuns:

Eu as zice sa iti iei star2 pentru ca este mai nou, mai bun si are mai multe optiuni si mai maulte chesty pe el. Sper ca te-am ajutat sa te decizi ce telefon sa iti cumperi.Astept funda.