| ionutzandrey a întrebat:

Hello TPU! Astazi am instalat din greseala un fel de antivirus in chineza si nu stiu cum sa il dezinstalez deoarece cand intru la control panel si dau sa il dezinstalez imi apare ceva in chineza si nu stiu ce sa dau..am incercat sa dau nimereala pe ceva si se instaleaza altceva in loc sa se dezinstaleze.Este vreun program, modalitate ceva sa il dezinstalez? Dau funda. ajutor va rog!

Răspuns Câştigător
| Noitra a răspuns:

Exista programe care dezinstaleaza complet, cum ar fi: http://www.wisecleaner.com/wise-program-uninstaller.html Funda?

6 răspunsuri:
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Am avut aceeasi problema si nu! Nu e un antivirus, e un program facut intentionat in chineza ca sa nu il poti dezinstala. Eu nu am scapat deelpana nu am schimbat windowsul.

| B3B3NI a răspuns:

Dai pe start jos in coltul ecranului, dupa dai pe control panel si vezi acolo reinstaleaza sau dezinstaleaza programe.Dai pe ala si il cauti acolo si il dezinstalezi.

| Costea_Tudor_1990 a răspuns:

Si eu am aceasta problema. Cum ai rezolvat problema?

| Niculae_Anita_1983 a răspuns:

Am avut aceeiasi problema! am facut tot ce se face in video.

https://www.youtube.com/watch?v=4PzxLPmFIgY