| Dexterw a întrebat:

Hello TPU! De la un timp nu imi mai merge sunetul! M-am jucat aseara fara probleme, si cand am deschis PC a 2-a zii, nu a mai mers. Driver-ele sunt instalate, m-am asigurat reinstalandu-le, placa de sunet nu e arsa, castile nu, dar cand dau la test de sunet, se vede verdeata, adica ca merge sunet, dar nu aud nimic! Am facut proba si cu alte casti, si degeaba. Va rog foarte repede raspunsuri! Imi trebuie in seara asta. Funditaaa! big grin! Repedeeeeee

Răspuns Câştigător
| CelCareIntreabaMult a răspuns:

Hey man am patit si eu asta.Adu un tehnician expert ca stiu ce sa intamplat.Boze arse, daca esti pe laptop e mai rau ca trebuie sa astepti ceva timp. Fundita?big grin

2 răspunsuri:
| Dexterw explică:

A da, am uitat sa mentionez! Placa mea de sunet se numeste : Creative Sound Blaster 128 (Ensoniq ES 1371) Sound Card. Va rog, cat mai repede! crying

| Dexterw explică:

Nu mai e nevoie! Am rezolvat love struck. Era slabita placa de sunet din spate. Sper sa ajute si pe altii cu probleme.