| Laurrraa a întrebat:

Hello TPU. Ieri mi-am cumparat un Samsung glaxy S2. Si Ieri mi-am activat Orange young si netul a mers ok. Dar acum netul nu mai merge de loc ce as putea face?happy

4 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

Probabil e o problema de la Orange, si eu vreau sa imi iau un telefon, l-ai luat la liber sau abonament cat ai dat pe el?

| Laurrraa explică (pentru SDC):

Un prieten la Luat din Anglia. Cu 300$ adica cam 1000 lei. happy Si la liber.

| SDC a răspuns (pentru Laurrraa):

In tara e 150 de euro cu abonament.ms

| Shtefy_Chryss_1998 a răspuns:

Daca ai Samsung Galaxi S2 nu mai ai nevoie sa iti activezi Orange Young. Telefoanele din seria Samsung Galaxi au net la fel ca un calculator: nu ai nevoie de net in retea. Activezi Wi-Fi si daca e o retea prin apropiere bagi parola si o sa mearga. Eu am Samsung Galaxi Mini. La mine merge defi o sa mearga si la tine. Chiar acum scriu de pe telefon.winking