| loveislikeaheadshot a întrebat:

Hello TPU! Ma puteti ajuta? big grin De Craciun, parintii mei vor sa-mi ia un telefon, dar... eu nu am nicio idee de ce telefon sa aleg thinking M`am gandit la Nokia E5, dar parca nu prea merge... Aveti ceva idei? (imi plac telefoanele cu tastatura full querty sau macar cu touch)winking Merciiii :*:*:*

9 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

De ce nu iti iei Samsung pe touchscreen happy e mult mai bun

| MisterCMD a răspuns:

Nokia n8... face poze si videoclipuri superbe

| darkcloud256 a răspuns:

Saumsung galaxy gio e cea mai buna alegere ( e un pic mai ieftin decat e5 ), numai ca nu are tastatura full qwerty, dar merge foarte bine tastatura de pe ecran, mai ales ca are si functi swype.

| deeDEE1269 a răspuns:

Samsung sau Nokia c3 ala nou de la televizor e super fain un var de al meu are e super tare

| AnonymousSs a răspuns:

Iphone 4S

| BlkDrmm a răspuns:

Samsung Galaxy S II.

| LiGhT015 a răspuns:

Nokia 5230 imi place foarte mult! si te sfatui si pe tine sa il cumperi uite pentru mai multe detalii:http://mobile.itbox.ro/telefoane-mobile-nokia/nokia-5230/

| stefania20 a răspuns:

Samsung Corbi S3650 e frumos si nu nici foarte scump, dar daca vrei unul scump un Samsung Galaxy Note.

| alice97 a răspuns:

LG BL40 (New Chocolate) ti-l recomandwinking