| iulianaely a întrebat:

Hello TPU! mi-a disparut un document atasat in mail. cum il recuperez. nu mai imi apare nici la documente descarcate, am instalat ceva programe de recuperare dar degeaba. Ms Dau funda

Răspuns Câştigător
| questsoul a răspuns:

Nu prea se poate, incearca cu un program gen Recuma in ultima locatie in care l-ai avut.

| iulianaely explică (pentru questsoul):

Multumesc am reusit pana la urma sa-l recuperez dar cand sa-l deschid imi apar numai patratele si numele pc-ului. numai stiu ce sa-i fac, chiar am nevoie de documentul asta.

1 răspuns: