| Allycsff a întrebat:

Hello TPU! Mi-am pierdut accesul la cntul meu de Instagram si email ul cu Care m-am logat nu mai exista, a fost sters.nu mai stiu parola si m-am deconectat. Nu sunt conectată cu nimic (telefon, email, facebook ). Mai pot face ceva ca sa il recuperez? Dau funditza :*

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Singura posibilitate: iti deschizi un cont nou.

4 răspunsuri:
| Beutz a răspuns:

Fa-ti unul nou.

| artur99 a răspuns:

Care era adresa de email?

| StefanCosmin a răspuns:

Incearca sa i dai recuperare cu nr de telefon in caz ca l ai bagat

| Allycsff explică:

Nu mi-am băgat adresa de e mail si nu pot sa fac alt cont nou bcs am prea multe laughing)