| Alle23 a întrebat:

Hello TPU! Nu imi merg boxele, ele sunt la maxim, la fel si in pc, sunt puse bine in mufa, beculete aprinse, dar ele nu merg straight face

6 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Dă tastă dreapta pe difuzorul ăla din bară unde scrie Volum, apoi apasă "Deschide control volum" şi ridică alea toate alea sus şi debifează toate căsuţele...

| angel74dm a răspuns:

Hmm, n-ar trebui să nu poţi umbla acolo... Înseamnă că-ţi trebuie driver de sunet. Vezi ce placă de sunet ai şi dă jos un driver pentru ea...

| cromartie a răspuns:

Sau sunt stricate

| Alle23 explică (pentru cromartie):

Nu sunt stricate. acum 2 zile mergeau, ieri am formatat pc-ul

| CrazyLoveMix a răspuns:

Am si eu aceeasi problema. E posibil sa fie sters sondu-l din pc ( mie asta mi s-a intamplat, a fost sters din greseala de mama laughing ).

| michaelmyers4ever a răspuns:

La fel si eu am patit, am instalat XP