| paulacarry a întrebat:

Heloo. Cum sterg istoricul google?

Răspuns Câştigător
| Chimied a răspuns:

Pai stai pe google (acolo unde sa scrii ce vrei sa cauti ) si apasa CTRL+H si apesi pe acel buton de sus "clear browsing data" si alegi " the beginning time" si alegi pe "clear browsing data" Funda?

3 răspunsuri:
| eu6andrea a răspuns:

Pe orice browser(mozila, chrome etc)ai history intri dai clear history si gata big grin

| AddeMalli a răspuns:

Buna.
Sus in dreapta, este un meniu (trei liniute). Cand il deschizi vor aparea mai multe:Modul incognito, Extensii, Marcaje bla bla.Dai clic pe Istoric (History).Iti vor aparea toate paginile accesate, iar care vrei sa le stergi dai "Elimina din istoric".
Sper ca te-am ajutat.

| PatatuIoan a răspuns:

Pentru a sterge istoricul trebuie sa dai clic pe acelea trei liniute(care seamana cu semnul de congruent)din partea de sus a monitorului, dreapta, dupa aceea dai clic pe ''History'' ce apare ca a 11-a casuta si dupa aceea dai clic acolo. Dupa ce ai facut asta, in partea superioara a ecranului vei vedea langa ''History'' unde iti va aparea sa stergi tot istoricul sau sa alegi tu ce vrei sa stergi. Am o intrebare : de ce vrei sa faci asta, la ce te-ai uitat? big grin