| BlahxD a întrebat:

HELP.
Acum doua zile am conectat mp4-ul la pc sa il incarc si sa pun ceva melodii, dar nu mi-l mai recunostea. Azi face la fel si cu camera foto, si acum daca bag oricare dintre ele nu imi mai apare nimic. Mentionez ca mergeau amandoua in trecut. Ce se intampla? Va rog, ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o problema fie cu cablul usb folosit, fie cu slotul usb de la unitate; incearca intii sa bransezi cablul la alt slot; daca se intimpla la fel, schimba cablul; daca tot nu merge, vezi in device manager ce e cu sloturile usb.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu zic sa incerci sa reinstalezi windosu?:-ss sau sa int un reparator de calc am patit si eu cu telefonul dar nu mai cu el