| anonim_4396 a întrebat:

HELP! Am un iPhone 3g si am intrat pe iTunes si am dat pe restore si acum imi apare eroare 1015! Nu stiu ce sa-i mai fac telefonului ca nu se mai deschide. cei care stiu si au patit-o sa ma ajute urgent! va rog! daca stiti scrieti si voi mai pe intelesul meu ca nu prea ma pricep! urgent rau de tot!

1 răspuns:
| mircea_5116 a răspuns:

Tine apasat pe butonul de sus "power button " timp de 10 sec dupa care ti apasat pe cel din centru de jos "home button " timp de 5 sec, depa care fata sa desprinzi degetul de pe home button introduci cablu de date in iphone iar itunes iti va recunoaste iphonul, dup acare va trebuii sa il restaurezi sau sa anulezi si sa il reactivezi,

toate cele bune