| anonim_4396 a întrebat:

Help! Am un iPhone 4 cu iOS 4.01 si are jailbreak facut.Am incercat sa-i fac update la 5.1.1 si sa-i fac apoi jailbreak din nou,dar,cand am dat update in itunes, mi-a dat eroarea 3194.Am incercat absolut tot ce scria pe net ca sa-mi repar eroarea respectiva, dar nu merge.Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Vinde-l si cumpara alt Iphone 4 la care nu este facut jailbreak deja si updateaza-l acela clienti gasesti destui daca il postezi pe internet okazii, tocmai, etc.

| ozzy1997 a răspuns (pentru UnCorpSanatos):

Nu vreau sa-l vand, ca se poate face update si jailbreak dar cred ca e de la pc problema

| UnCorpSanatos a răspuns (pentru ozzy1997):

Incearca la alt PC sa faci eu zic ca nu isi face update la soft din cauza jailbreak-ului dar nu spun ca 100% aceasta e problema.

| ozzy1997 a răspuns:

Ba esti cretin?