| MissxD a întrebat:

Help! Am un laptop Asus k40ij (search Google) de 2 ani. A fost o oferta in care era inclus Windows 7. Cand l-am aprins, la magazin a instalat cineva windows-ul, apoi mi-a spus sa bag cateva CD-uri, unul dupa altul, pana cand imi instaleaza windows-ul si sa le pastrez. Nu mai tin minte pentru ce sunt utile in ziua de azi. Daca voi stiti, va rog raspundeti.
Daca vreau sa formatez laptopul, aceste CD-uri imi vor fi de folos? Le-am incercat si nici nu s-au deschis. Daca nu, cum formatez? Nu vreau sa reinstalez windows-ul, ci doar o simpla resetare a acestuia, ca atunci cand l-am cumparat! Funda pentru cel mai bun raspuns happy

6 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Nu poti sa-l resetezi ca atunci cand l-ai cumparat decat daca instalezi un alt windows nou. iar acele cd-uri nu te vor ajuta in acest scop.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat