| VaniLLaDeeJay a întrebat:

HELP! Am un televizor sharp AQUOS si imi spune "Database empy"
Si in stanga DTV, am dat la DTV MENU[pe telecomanda], la instalation, instalare automata, bag pinul [1234], [yes], nu stiu ce face el acolo si pe urma, "carry not found", am cablu RDS, tv-ul din sufragerie merge [LG LCD], am uitat sa mentionez ca aseara mergea. Am nevoie urgenta!

2 răspunsuri:
| spader a răspuns:

Hmmm ar trebui mai multe detalii, 1verifica cablul, 2alimentarea 3 detalii video (ale TV'ului) 4 cauta un expert, te poate ajuta big grin
(fundoi? )

| Ciobanu_Mariana_1979 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema cu televizorul tu cum i-ai dat de cap? ajutor nu mai stiu ce sa-i fac