| xRebecaaa a întrebat:

Help. Cand vreau sa ma uit la un film online imi apare ecran negru la video si pe youtube imi merge sa ma uit la videoclipuri, dar online, la filme/seriale, nu merge. sad
Am dat update la flash player si tot nu merge. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Problema nu e de la tine. Daca pe YT functioneazza problema e strict de la site, incearca mai multe site-uri daca nu functioneaza nici alea probabil ai errori in flash, Yt cand nu e disponibil flash poti rula video-urile in HTML5.
Contact:
skype: sas.samp
email: sasn3t@gmail.com

| aCek1ng a răspuns:

Ce browser folosesti?

| othername a răspuns:

Ai putea astepta, probabil nu s-a incarcat clipu inca; se poate ca acel clip sa nu mai existe, dar de obicei iti zice asta; ori ai putea incerca alt site, sunt o gramada. Spor.