| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Help,Cum pot sa-mi pun o imagine sa se vada in meniu in loc de fundalul negru pentru Samsung galaxy ace gt-s8530i?

4 răspunsuri:
| Anonymous2899 a răspuns:

Din pacate nu cred ca se poate.Asa este tema implicita a android-ului. Daca vrei sa iti apara alta imagine instaleaza GO Launcher de pe Google Play si vezi daca se poate cu aia. Funda?

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru Anonymous2899):

CeLebruL888AnoNiM : este bun programul, multumesc, dar daca ies din program revine la normal tot, eu as vrea un program care face definitiva sau cel putin, aceasta optiune

| ByBoysMb a răspuns:

Pai te duci la o imagine. apesi pe ea pana da partajare si dai FUNDAL!

| Machetuţă a răspuns:

Nu cred ca se poate. Acum depinde de telefon. Eu am un Samsung Galaxy Ace Duos gt-s6802 si la mine e fix invers: nu pot pune fundal negru cand sunt in meniu. Atunci cand intru in meniu, drept fundal am wallpaperul dar putin "blurat".