| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Help, dau funda, de ce nu-mi mai apar noutatile de pe facebook?
imi apare fundalul alb unde erau noutatile

Răspuns Câştigător
| Liviu4you a răspuns:

Atunci mai mult ca sigur e o problema de la Facebook. Totusi incearca sa intri folosind alt browser (oricare), poate iti va merge.

13 răspunsuri:
| Liviu4you a răspuns:

Poate ca ti-ai dezactivat news feed-ul. Verifica asta.

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru Liviu4you):

Si de unde il activez?

| Liviu4you a răspuns (pentru Roxxetteeeeeeeeeee):

E un buton mic in dreapta sus, sub home. La tine ar trebui sa arate ca o sageata in jos. Cand duci mouseul peste el ar trebui sa-ti arate "show ticker". Dai click pe el.

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru Liviu4you):

E activat acolo in dreapta, acolo apar noutatile, dar in stanga unde se vad toate nu apare decat ecranul alb sad

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru Liviu4you):

Am incercat si nu merge sad, poate isi revine intre timp

| Alexandra9801 a răspuns (pentru Liviu4you):

Buna, si eu am aceiasi problema insa mie nu imi apare nici o sageata sub home sad unde pot da altundeva ca sa activez?

| Liviu4you a răspuns (pentru Alexandra9801):

Uite aici despre ce sageata e vorba. Nu e exact sub home.
Nu stiu daca o sa poti accesa linkul. O sa-l testez si daca nu merge mai postez unul.

| Liviu4you a răspuns (pentru Liviu4you):

Http://tinypic com/r/2hmhiqr/5

Uite altul. Ca sa mearge trebuie sa pui un punct intre "tinypic" si "com" fara spatiu si sa-l accesezi. Nu ma lasa sa postez site-uri

| Liviu4you a răspuns (pentru Liviu4you):

Vad ca pana la urma m-a lasat sa-l postez...
Si da, am uitat sa acopar un nume, da nu-i bai

| Liviu4you a răspuns (pentru Roxxetteeeeeeeeeee):

Atunci mai mult ca sigur e o problema de la Facebook. Totusi incearca sa intri folosind alt browser (oricare), poate iti va merge.

| theo2001 a răspuns:

Posibil sa nu ai noutati

| Albu_Mihai_1979 a răspuns:

Sau e un alt bug la fb. am patit si eu asa la un moment dat

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru Albu_Mihai_1979):

Si pot sa fac ceva sa-si revina?