| GabrielICG a întrebat:

Help, de unde sa mi cumpăr un pc? Ce magazin imi recomandati?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Altex.Are preturi si marfa bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand să cumperi de pe eMAG.

Răspuns utilizator avertizat
| iInfinityDarkness a răspuns:

Salutare.
Recomand PcGarage deoarece există o varietate foarte largă de componente pentru pc și poți primi ajutor gratuit pe forum, sfaturi despre achiziții în funcție de preferințele tale.
O seară frumoasă!

| GabrielICG explică:

Sa cumpăr piese si sa i-l fac acasă sau să-l iau gata asamblat din magazin?

| CPAElites a răspuns (pentru GabrielICG):

Trebuie sa fi retardat sa dai banii pe un pc pre-asamblat!
Spune-mi un buget sa-ti fac o configuratie. ( Cei de la pcgarage.ro au serviciu de asamblare care costa 45lei, ti-l aduce direct asamblat big grin )

| GabrielICG explică (pentru CPAElites):

2000lei

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Flanco, Altex, Emag, Domo, PC Garage.

Mai ales de pe Altex sau Emag!

Bafta!

| vincze_2660 a răspuns:

Media Galaxy sau Emag

| AlexNameRandomBIPPP a răspuns:

Eu iti recomand sa iti unul de pe OLX, sunt multe laptopuri bune la un pret bun. Nu toate sunt stricate. Uite eu mi-am luat i5 cu 1000 lei

| intrebatorRASPUNS a răspuns:

Pc Garage e un site plin cu asa ceva. Dar iti recomand sa te uiti si pe eMAG, pentru ca cei de la Pc Garage au preturi mai mari.

| RDRRHHHDRY5R5556 a răspuns:

Eu iti recomand eMag, Altex, Flanco, Media Galaxy, PC Garage.