| biia_6810 a întrebat:

Help :(( http://www.jarrive.ro/foto/nikon/poze/digital_camera/L11 0/Nikon-Coolpix-L110_big1_%20sus.jpg am un aparat de fotografiat care nu mai pot sa-l inchid :((ramane obiectivul blocat (el este inchis adica ecranul este negru )in poza de mai sus este aparatul exact asa arata. specific ca nu l-am lovit sau scapat asa aramas in timp ce faceam poze si nu pot nici sa-l inchid nici sa-l deschid pls ajutati-ma:(((((

1 răspuns:
| onik91 a răspuns:

Scoate bateriile lasale putin si apoi baga-le la loc si reporneste-l. am avut si eu un specimen ca al tau si la fel facea. fundita? big grin