| Gabriela_Petcu_1994 a întrebat:

Help! ..imi tot apar pozele in telefon chiar daca le sterg. apar la ceva timp inapoi si ma enerveaza sa stau sa sterg intruna ..chestia e ca la messenger am dat sa nu se salveze pozele automat trimise sau primite..si nici nu prea trimuit eu poze sau sa primesc
.dar aici ma refer si la pozele facute cu propriul telefon..am tot dezactivat..sincronizare back up..nu stiu ce sa sa mai fac.ma poate ajuta cineva

3 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Nu ai un virus?

| Gabriela_Petcu_1994 explică:

Nu stiu..si pe telefonul cel vechi la fel imi facea :/

| Gabriela_Petcu_1994 explică:

Am antivirus in telefon si alte programe.dar nu mi-a gasit nimic