| radina a întrebat:

Help me! Mi s-a dezactivat contul de facebook! Cum pot sa-l activez? Nu am nicio setare in el, ci pur si simplu nu-l mai pot accesa! Astept un raspuns! Multumesc.

28 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Pai daca e dezactivat pur si simplu, intri, bagi adresa de mail cu care te-ai logat si parola si iar e activahappy. Daca cineva a schimbat parola si tu nu stii atunci nu poti face nimichappy

Alte răspunsuri
| radina explică (pentru Takocska):

Nu stiu daca a schimbat-o cineva, insa nu merge am intrat si am incercat sa ma loghez normal insa imi spune cont dezactivat. Nu ma lasa sa fac nimic.

Alte răspunsuri
| anamariasumy a răspuns:

Pai intri pe facebook si apoi scrii adresa de email si parola ta. Eu am incercat si merge. Mult noroc.

Alte răspunsuri
| Zizina a răspuns:

Salut,

Incearca sa le scrii celor de la facebook pentru a afla motivul dezactivarii contului. Tot acolo, ii poti intreba si daca il mai poti reactiva sau trebuie sa iti faci unul nou.
Daca nu te lasa sa faci nimic, e clar ca nu exista o metoda, momentan, pentru a-l recupera. Asa ca e bine sa ii contactezi, ca ei iti pot explica cel mai bine ce s-a intamplat si te pot ajuta mai mult decat noi.