| Anonimul1600 a întrebat:

HELP ME salut mi-am pus i7770k kaby lacke si de ila nu era copmpatibil cu windowsul meu 8.1 nu mergea nici un joc asca ca am pus windows 10 tot nu merg jocurile ma refer jocuri gen gta 5 assassins creed origins am instalat drivere tot ce se putea ce sa fac am problema asta de o saptamana

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Este posibil ca noul tau procesor sa nu fie compatibil cu restul componentelor. Este recomandat ca inainte sa cumperi o piesa noua sa verfici daca se potriveste cu PC-ul.

| Anonimul1600 explică (pentru PainTech):

Stiu ca trebuie sa fie cu acelasi sockhet ca placa de baza si este

| Wr3nch a răspuns:

Ce placa video ai?

| Anonimul1600 explică (pentru Wr3nch):

Gtx 1060

| PainTech a răspuns (pentru Anonimul1600):

Daca intra in socket asta nu inseamna neaparat ca e compatibil cu placa video, RAM si cu restul componentelor.

Si o sârmă incape in priza, dar asta nu inseamna ca are ce cauta acolo.