| WeAreSmart a întrebat:

Help! nu merge sunetul la PC windows 10. Cand deschid un audio sau video file imi da eroare ca nu se poate reda, asa-i cu oricare soft. Nici suntele de system, nici in browser, nimic...
Am facut update si am reinstalat driverul, nu ajuta. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Robert-Nick_Revnic_1996 a răspuns:

E normal deoarece nu există decât puține programe și drivere care sunt compatibile cu Windows 10. Așteaptă puțin pânăă în 29 iulie când va fi lansat.Și nici atunci poate nu găsești drivere bune pentru toate.Și eu vreau să-l instalez, dar mai știu pe cineva care tot așa are probleme ca și tine, așa că tot ce putem face e să așteptăm...