| cosmin986522 a întrebat:

Help nu stiu ce are de nu-mi citeste la cablu de date cand il puncrying am instalat samsung pc studio dar degeaba tot nu vrea sa se conecteze si imi trebuie neaparat azi sad. Am samsung si windows 7

5 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Problema este cu Windows-ul 7.Nu recunoaste orice.Incearca pe un XP de pilda si o sa vezi ca merge.Bafta!

| Brotacelu a răspuns:

Vezi ca trebuie` sa umbli in setari la telefon si sa dai la setari - setari usb si ai:
*solicitare la conecxiune
*pc studio Samsung
*aplicatie redare media
*stocare in masa

Bifezi prima opt iar cand conectezi tel cu pc iti apar pe display la tel celelalte 3 opt care trebuie` sa alegi
daca dai pe prima, folosesti progr pc studio Samsung din pc
dai dai pe ultima, iti vede tel ca pe un stick si poti copia ce vrei pe el.

Distractie placuta

| Th3eo a răspuns:

Intra in meniu - setari telefon - setari usb si selecteaza intreaba la conectare. apoi conecteaza cablul de date si la pc si la telefon si dai stocare de masa si apoi ti se va conecta.

Sper ca te-am ajutatbig grin

Pa, pa:X

| CristinelAndrei a răspuns:

Asta patesc si eu ...lafel ca tinewinking

| allesia_8569 a răspuns:

Buna.
Am patit si eu la fel, la mine era defect cablul de date, incearca cu alt cablu de date.