| UserDeTpu a întrebat:

Help pls! Deci cam așa stă treaba... Eu le Facebook am o singură fotografie de profil și mai am niște fotografii în albume... Ideea e că aș vrea să pun o fotografie din albumele alea de profil dar fără să se piardă like-urile și comentariile de la respectiva. Este posibil, dacă da, cum? Fundă

4 răspunsuri:
| Miss25JK a răspuns:

Te duci la foografia care vrei sa o pui ca poza de profil, si in dreapta pozei o sa iti apara seteaza ca fotografie de profil.

| Gerard9965 a răspuns:

Te duci in galerie, l album, alegi poza pe care o vrei si in dreapta pozei o sa iti apara ''seteaza ca fotografie de profil.''
Funda?

| darrio2007 a răspuns:

Alege poza pe care o vrei ca nu se pierde nimic.

| Under05 a răspuns:

Ti-au zis si ceilalti cum procedezi, nu mai e nevoie sa repet si eu
Schimb-o frate, nu se intampla nimic
Niciodată nu am auzit de vreun caz in care cineva si-a setat alta fotografie de profil, iar like-urile de la anterioara s-au pierdut. Nu are cum, nu stiu sincer cum sa-ti explic, dar... schimba-ti fotografia ca nu are nimic dom'le!