| NaTuraL9999 a întrebat:

Help plzz! Am cumparat un S7 Edge de la un baiat.
Inainte de a mi-l oferi, dispozitivul a fost resetat si imi scrie astfel:
"Acest dispozitiv a fost resetat. Pentru a continua, conectati-va la un Cont Google care a fost sincronizat anteriot pe acest dispozitiv."
Iar eu nu stiu contul sincronizat de pe dispozitiv, am incercat sa imi introduc contul de cateva ori dar in zadar...

Răspuns Câştigător
| adrianbestboy98 a răspuns:

Se rezolva poti sa ii faci si acasa cauta pe net Samsung Galaxy S7 Edge FRP

5 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Ce teapa ti-ai mai luat laughing

| NaTuraL9999 explică (pentru Samariteanul):

Inca nu am dat banii!

| Samariteanul a răspuns (pentru NaTuraL9999):

Ah,ok.scz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O resoftare foarte usoara la Samsung-uri daca esti inteligent, mai ales la astea noi! Pfoa, iubire curata.

Daca nu, service.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la service si iti reseteaza telefonul. Asa sunt telefoanele astea mai noi. Din pacate si eu am blocat un J5. Tot asa mi-a cerut, nu mai stiam datele de acces si 70 lei resetare la service.