| fsdfsd a întrebat:

HELP Probleme cu laptopul: cand il aprind sta 5 minute si se restarteaza singur, apare tot ecranul albastru cu niste erorri, se incarca pana la 100% si se restarteazasad ajutati-ma va rog

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca apare albastru si-ti da eroare ceva de genul 000000 inseamna ca e blue screen, incearca sa dai setarile din bios la default, daca tot face asa da-i un format

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Aiurea. Ce e de facut e de reinstalat windowsul.Erorile pe ecran albastru sunt erori fatale de sistem.Reinstaleaza windowsul.Bafta!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Una din probleme este ca ai virusi!

| Toxic a răspuns:

Ai vreun virus, pune antivirusul sa scaneze daca nu gaseste nimic, reinstaleaza windows-ul si fomateaza toate partitiile ca sa numai ai probleme

| GdX a răspuns:

Eroarea se numeste, BlueScreen Erorr, si e din cauza ramilor distrusi sau a HDD-ului, ar trebui sa te duci cu el sa ti-l verifice. Dar una din astea doua piese e "dusa", trebuie sa schimbi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am formatat Hdd-ul si degeaba, nu stiu ce sa ii mai fac