| SSaleu20 a întrebat:

Help!
Salut, am si eu urmatoarea eroare, driver stop responding and has... Cred ca stiti despre ce e vorba, imi apare doar cand ma joc si imi blocheaza jocul si il opreste. In filme, Youtube nu am probleme, am incercat sa dezinstalez driverele si sa le instalez iar... Sa opresc niste chestii din nVIDIA control panel(dupa niste videoclipuri ) si sa setez power option la maxim sau ceva de genul si nimic.
Precizez ca am cumparat o placa ( second) si sper sa nu fie "dusa". Este vorba de un gtx 560ti SOC. Precizez ca am o sursa de 600w

Răspuns Câştigător
| Anonim99876 a răspuns:

Daca ai dezinstalat si apoi ai reinstalat driverele, incearca sa dezactivezi anti-virusul, daca nu, reinstaleaza windows-ul, 100% o sa iti mearga, placa nu e dusa, dar nu e prea recomandat sa iei la mana a doua, deoarece poate sa tine 2 ani, o luna, sau poate 3 zile.

| SSaleu20 explică (pentru Anonim99876):

Mersi de sfat, o sa reinstalez window.sul

1 răspuns: