| stangaionut a întrebat:

Help TPU! deci am gasit un metin se numeste darkmt2 deci l-am downloadat mi-am facut cont si am dat la how to install si imi zice asa:
- Download Hamachi client
- Install and open Hamachi client
- Go to Network tab (in Hamachi window) and click on "Join an existing network..."
- Network ID : darkmt21
- Download Dark Metin2 full client exe
- Extract the client archive anywere in your computer
- Enter the Dark Metin2 folder, open config. exe to set your rezolution
- Open mc. txt (inside DarkMetin2 folder) and edit the existing ip with 77.201.210.7
- Run DarkMetin2. exe
-Create an account and ejoy!

si am facut ce zice si numa la faza cu networkucu idula id imi trebuie si parola care imi zice parola plzzzzz funda si vot big grin

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul; rand itib recomand sa nu-l downloandezi pentru ca are virusi si cred ca paroala este aceeasi ca id-ul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bbbvj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie siteul poate te pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma care ma ajuta? Nu stiu care este parola la join network care imi zice plz vreau sa joc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate e forta metinulbig grin

| AlecsPAD a răspuns:

Parola o incerci mereu 123 sau 12345
Apoi vezi daca e cineva on pe acea adresa si daca este dai click dreapta pe el si apesi pe ping... atunci vei putea sa faci ce scrie mai sus

| TheKillerDog a răspuns:

Parola e 123

| TheKillerDog a răspuns:

Frate... da-mi si mie numele... incearca parola:123

| myha54 a răspuns:

Parola e 1234567