| adeadeliina a întrebat:

Help TPU! Nu stiu ce am apasat pe laptop de nu mai merge sa dau click la ceva de pe touch, merge doar sa apas pe buton, dar cu touch-ul merge doar sa misc sageata, nu cred ca s-a stricat, stiu ca am facut eu ceva si dupa nu a mai mers. Si ma invatasem sa apas pe touch cand dădeam click la ceva. Va rog sa ma ajutaţi, funda!

1 răspuns:
| Serj69 a răspuns:

Probabil ai un buton care ti-l dezactiveaza, si eu am avut unul la un laptop DELL