| epicquestion a întrebat:

Help TPU!
Recent mi-am instalat windows 10 iar la etherna connection imi da o eroare in genul ca :ethernal connection does not have a valid ip adress si nu imi recunoaste driverul, am descarcat 5 tipuri de la realtek si tot nimic, vreo idee?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RedSkyRomania a răspuns:

Bună! Încearcă să dai un troubleshoot și vezi dacă se rezolvă. Click dreapta pe iconița Ethernet din bară -> Troubleshoot problems. Mai sunt și ceva comenzi în CMD, care resetează setările Ethernet.

Dacă mai ai întrebări/probleme legate de tehnologie, poți intra pe http://redskytech.weebly.com/ și vom încerca să te ajutăm.

| epicquestion explică (pentru RedSkyRomania):

Am intrat si n uera nimeni