| Aadry a întrebat:

Help TPU URGENT! De curand mi-am schimbat parola de messenger, cam de 2 saptamani.Si mi-a ramas logata parola, si normal imi intra direct. Dar, aseara mi s-a pus un status in timp ce eram in bucatarie.Nu stiu ce sa zic, sa fie virus? Dar, am vrut sa-mi schimb parola si nu o mai tin minte! Nustiu cum dar nu mi-o mai amintesc deoarece imi intra direct. Ce sa fac? Am nevoie neaparat si urgent de email.Si am dat la forgot password dar imi puneau acele intrebari la care am raspuns cand mi-am facut id-ul si nu l mai stiu, deoarece l-am facut in 2009.Ma poate ajuta cineva? Pot lua legatura cu ceva operator yahoo? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| NewAssasin a răspuns:

Simplu exista anumite programe de schimbat status daca ai nev de un nou id uite aici poti sa-ti faci https://na.edit.yahoo.com/......gistration si pentru a nu-ti mai fi schimbat status ai grija la ce id bagi in lista bagi doar persoane care le cunoasti si care nu folosesc hack. ai grija mare nu bagi orice aiuriti ce folosesc hack bagi doar id-uri cunoscute add: uzzyboy daca nai nelamuriri

5 răspunsuri:
| CristiUcV a răspuns:

Nu este nici un virus, nici din cauza ca ti-ai schimbat parola, acum exista un site cu care poti schimba statusul tau sau al prietenilor tot ce trebuie sa faci este sa:
-intra pe messenger si intra in optiuni(Messenger)
-dai la preferences
-intri la Ignore List si trebuie sa bifezi casuta unde scrie:"Ignore anyone who is not in my Yahoo! contacts"
Si asta este nu ti se va mai schimba statusul
Funda?

| ysabela21 a răspuns:

Statusul respectiv este pus de anumiti prieteni din lista ta care de curand au descoperit si ei programul de schimbat statusuri si vor sa te chinuie tu crezand ca-ti stie cineva parola. Trebuie sa dai sus la Messenger, Ignore list si bifezi prima casuta de acolo, si scapi de ei. In ultima perioada toti am trecut prin asta cu statusurile lor!

| Aadry explică (pentru ysabela21):

Multumesc foarte mult

| ysabela21 a răspuns:

Pai daca ti-a ramas logata nu se intampla nimic, mai incearca sa o schimbi, dar poti sa o lasi si asa ca oricum statusul ti-l schimba prietenii tai din lista dar ti-am explicat cu toti ce sa faci ca sa nu-ti mai schimbe statusul!

| Aadry explică:

Dar cu parola ce pot face?sad Ca nu mai pot intra...Cititi mai sus va rog.Multumesc