| miky014 a întrebat:

Help! urgent! Am conectat niste casti la laptop, iar apoi dupa ce am deconectat castile, nu se mai aude deloc la laptop, decat cu casti. De ce? Ajuta-ti-ma. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mariussssssss a răspuns:

Salut. Nu stiu exact ce problema ai, dar poate te ajut sa o rezolvi prin team viewer. Daca e da-mi un PM si eu iti dau reply cu id-ul meu de mess.

| miky014 explică (pentru Mariussssssss):

Am rezolvat. dupa ce am scos si am pus castile de mai multe ori, si.a revenit. mersi

1 răspuns: