| ღAndrutzaღ a întrebat:

Help! Vreau sa-mi cumpar un telefon cu touch screen si nu stiu care. Mi-a placut Vodafone Smart dar nu stiu cat de bun e si cat costa. Aveti alte sugestii sau ceva detalii despre`Smart? Rapid! fundita+VOT

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Iti poti lua un Samsung s 5230. Este foarte bun.Iti spun pentru ca am si eu. Poze face bine, touchscreen-ul este foarte bun si rapid, are cablu de date, slot pentru card, iti poti lua muzica, teme, jocuri, aplicatii o gramada...Telefonul il poti lua dupa preferinte (roz, gri sau negru).P.S : Nu se zgarie usor.Costa in jur de 40 lei.

Pa, pa.

8 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Nu iti cumpara Vodafone Smart ce se misca naspa! cumparati un Samsung Galaxy Mini S5570 Steel Grey http://www.emag.ro/......0SteelGray
Sper sa te fi ajutat cu ceva!

| MaPlictisesti a răspuns:

Ce buget ai? ce doresti sa faca? in afara de touchscreen, nmai sunt si alte criterii? cu sau fara conectare (abonament).

| ღAndrutzaღ explică:

Nu stiu inca bugetul dar nu e foarte mare injur de 350 400 lei.As vrea sa aiba android si ceva Mega Pixeli La camera.Eu am vechime la Vodafone si Am si ceva puncte.Cam cat ar casta dupa acesti termeni?

| StefanMosneaguID a răspuns:

Am eu unul de vanzare cu 350 lei.cu tot cu card micro sd 2 gb, o carcasa model jaguar, cu un sistem de operare mai rapid si cu multitouch fata de original si cu 36 de aplicatii cumparate si utile.

| Alexsuperboss a răspuns:

Pai ti-l recomand si eu am.Costa ca 400 lei.Are android, WIFI.

| nheo74 a răspuns:

Buna.Recomand Samsung Galaxy Gio daca tot vrei ceva cu touch screen si android.Are un raport calitate-pret foarte bun. Sper ca ti-a fost de folos!