| anonim_4396 a întrebat:

Helpp cum se dezactiveaza o parola de tip pin la telefonul Huawei Y635 pentru că nu găsesc pictograma de dezactivare.

6 răspunsuri:
| ionut6709 a răspuns:

Intri in:
-setari
-securitate
-blocare ecran
-pui parola si alegi ce fel de blocare vrei

| Emokid9 a răspuns (pentru ionut6709):

Exact așa am făcut și înainte și am dat acolo la blocare eran și mi-a aratat sa mi bag parola pe care o am acum și am băgat-o dar mi-a apărut alte modele de deblocare că și model, pin, parola dar nu mi-a apărut butonul de deblocare și problema e că nu-l găsesc în alte părți.

| djddjdjsjsjjdjsjsjsjs a răspuns:

Heei,mi s-a intamplat si mie, dar a trebuit sa ma duc la Vodafone sau mai exista o soluție, intri pe yutube si cauți acolo.
Succes!

| Emokid9 a răspuns (pentru djddjdjsjsjjdjsjsjsjs):

Sper sa fie altă soluție pe YouTube am căutat și nu am găsit iar dacă mă duc la Orange(eu nu am Vodafone) nu știu dacă o sa fie prea ok pentru că ei îți resetează telefonul din fabrica și nu vreau sa o facă.

| ionut6709 a răspuns (pentru Emokid9):

Pai nu ai buton de deblocare,cand iti apare blocare:pin,parola, model etc, mai ai si optiunea FARA, pe aia o selectezi ca sa nu mai ai blocare ecran, sau poti da GLISARE

| Emokid9 a răspuns (pentru ionut6709):

Asta e problema că nu apare opțiunea cu fara sau glisare apare doar acele modele pin parola etc și în alte locuri nu vad nimic nu pot face nimic.