| AnotherAnswer a întrebat:

Heu TPU! Caut si eu o placa de baza pentru iphone 6s, sa nu fie blocata si nu la preturi mari, daca doriti sa ma ajutati va rasplatesc cu o funda! Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa de baza pentru asa ceva si origonal si calitate gasesti doar la parteneri autorizati Apple. Ce gasesti ieftin nimic nu este original si mai mult arunci banii pe fereastra. Apoi va trebui sa cumperi alta placa de baza pentru ca se strica din nou. Sfatul meu ca daca telefonul tau s-a stricat, mai bine baga-l la cutie si cumpara altul. Sau vinde-l pe olx pentru piese. Sau vinde-l pe bucati. O astfel de placa de baza originala ajunge sa coste cat un Samsung J5 2017. Poate mai mult.

Pe o placa de baza ieftina nu prea merita sa dai banii.
Salut.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu astia si vezi daca merita sa cumperi sau sa ti-o monteze ei. http://www.ventagsm.ro/contact/

| AnotherAnswer explică:

Nu neaparat sa fie neverlocked ci doar sa nu fie blocata in icloud.