| ElFenomen a întrebat:

Hey all...am incercat sa-mi reincarc cartela cosmote cu 3 euro daaar nu mai gasesc pe nicaieri (tonete ziare sau ratb si aparate ) decat de la 5 euro in sus...stiti cumva pe unde mai gasesti 3 euro prin Bucuresti? pls.

9 răspunsuri:
| Pandaaaa a răspuns:

Te poate suna cineva din celelalte retele 60 d min pentru 1 euro...asta ar insemna 180 mine
:p succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai gasesc cartele de 3 euro. Minimul cu care poti reincarca este ori 4 ori 5 euro nu stiu sigur, dar ideea e ca nu se mai gasesc cartele de 3 euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai poate nicaieri, minimul este 5 euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la magazinele lor prin reincarcare directa cu ce valoare vrei tu(Cosmote, Germanos, Internity).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu o optiune pentru 3 euro credit la cosmote?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu mai exista asa ceva.
tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti zic ceva... mai bine transferi creditwinking eu` asa fac big grin

| ElFenomen explică:

Multzam mult

| yonutz94 a răspuns:

Nu se mai gasesc deloc cartele reincarcabile de 3 euro pentru reteaua Cosmote! S-au desfiintat!