| anonim_4396 a întrebat:

Hey all! Nu stiu ce au castile mele, au luat-o razna! straight face
Cateodata nu se mai aude casca stanga! isi revina dupa ce trag de firrolling on the floor.
Acum, casca stanga se aude mai incet si cea dreapta, mai tare. Am tras de fir, am scos castile si le-am bagat din nou am umblat la sonor, la setari. Habar nu am ce are straight face.
CE SA II FAC?! fundita. Mulumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| BlackRose08 a răspuns:

Pai asa am patit si e cu niste casti. S-a desprins cumva firul acela. eu nu am mai putut sa fac nimic si a trebuit sa cumpar alte casti. happy
Tot incercam sa tin firul acela in diferite pozitii rolling on the floor, dar mi-am dat seama ca solutia era o pereche noua de casti tongue

4 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Am si eu problema asta laughing. Uita`te la cablul pr undeva pe la capete sa vezi daca e rupt pe undeva, si daca da, acolo e porblema big grin.

fundita plss daca e bun rasp. big grin

| Assassins a răspuns:

Si alemele fac la felrolling on the floortot trag de fir il mut in alte pozitii, dar acum imi merge fara sa il mai misc, se aude mai tare in stanga si la fel in dreaptawinkings-a rezolvat de la sine

| didutza_2905 a răspuns:

Si cu ale mele se intampla la fel laughing Sunt aiurea happy Cred ca ar trebui sa iti cumperi altele laughing! Macar asa o sa iti functioneze ambele castii! Ciao wave

| didutza_2905 a răspuns:

Si cu ale mele se intampla la fel.Sunt aiurea! Cred ca ar trebui sa iti cumperi altele astfel ar functiona amebele castii laughing
Ciao wave!