| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am facut si eu update la windows xp sp2 si mereu imi apare ceva de geniune jos cu o steluta albastra si wallpaperul dacal pun se duce imediat. Si programul acela este de la microsoft iar cd-ul de windows nu este de la microsoft adica nu l-am cumparat l-am luat de pe internet desi merge foarte bine. Deci ce vreau eu este sa stiu cum sa sterg definitiv programul acela sin calculator ca mil si ingreuneaza sa mai mearga

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Instaleaza chestia asta

http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/RemoveWGA.shtml

1 răspuns:
| Stefan2111 a răspuns:

Start>Control Panel>Security Center>Automatic updates daca i ON pune-l OFF big grin si instaleaza si programu de la Aero:d aceeasi prb am avut si eu:d fa cum am zis si dai un restart la PCbig grin