| Iuliaa3 a întrebat:

Hey! Am nevoie de ajutor rapid dacă se poate. Am de făcut o prezentare în Power Point pentru ora de TIC, iar profesoara ne-a cerut ca în josul fiecărui slide să existe "Cuprins" pe care când dăm click să ne ducă la slide-ul care conţine cuprinsul. Am reuşit să fac asta făcând un text box, am scis cuprins şi după l-am selectat şi am dat >>Insert-Action-Hyperlink to.. (dacă ştiţi altă metodă mai simplă astfel încât să iasă la fel la toate slide-urile vă rog să îmi spuneţi). Apoi tot în josul paginii trebuie să am 2 săgeţi, una să ducă spre următorul slide şi una către slide-ul anterior. Asta nu ştiu să fac aşa că dacă ştie cineva îl rog tare mult să mă ajute.

Răspuns Câştigător
| missfatadelatara a răspuns:

Chestia cu cuprinsul țin minte ca era o opțiune.

Chestia cu săgețile vine făcută cum ai făcut cu cuprinsul. Bagi o figura și dai hyperlink la next slide,

| Iuliaa3 explică (pentru missfatadelatara):

Okay, credeam ca e alta metoda ca e cam complicat sa faci asta la fiecare slide avand in vedere ca am vreo 10, dar mersi happy

| missfatadelatara a răspuns (pentru Iuliaa3):

happy