| BlackScribble a întrebat:

Hey! Am nevoie de un link cu un program de spart parole. Dau funda! Mi-a spart cineva parola si am nevoie s-o recuperezcryingcryingcryingcryingcryingcrying

7 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

NU exista asa ceva! Trebuie sa inveti sa creezi un stealer sau un keylogger! Daca nu stii cum sa folosesti acele softuri te virusezi singura.Invata sa utilizezi, sandbox si cand al vei stapani la perfectie descarca commodo firewall cu sandbox inclus si apoi ardamax keylogger pentru ati creea propriul virul cu care poti sa faci ce vrei!
Ptr varianta cu mi-a furat parola, yahoo iti permite recuperarea. Sorry si succes!

| regele1 a răspuns:

1.Parolele nu se sparg, se ghicesc sau se afla de la victima printr-un keylogger sau altceva.
2. Un program de spart parole incearca diferite combinatii de litere cifre sau alte simboluri pana cand gaseste parola.Asta dureaza foarte mult si la o parola relativ simpla, deci ti-ar trebui un computer foarte avansat si tot ar dura ceva, dar nu ar functiona din cauza ca la "mess" ai un numar de incercari si daca incerci de mai multe ori se blocheaza contul si nu te mai poti loga nici daca sti parola.
3. Daca ti-a fost "spart" contul e vina ta, si mai lasa-ne cu chestiile de genul "mi s-a spart contul si il vreau inapoi". Crezi ca nu ne dam seama ca vrei sa furi contul cuiva? Nu cred ca nu ai observat butonul ala prin care poti sa iti recuperezi parola raspunzand la niste intrebari...

| Anileda a răspuns:

Nu se poate!
Nu exista niciun link si niciun program care sa poata permite spargerea unei parole!
Sau in fine recuperarea ei, dar tot spargere se numeste!

| BlackScribble explică:

Am vazut butonulstraight faceda nu ma stiu ce am raspuns la interbaricrying

| stclx2 a răspuns:

Nu exista asa cevastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. este de munca ca sa poti sparge o parola de YM trebuie multe programe este foarte complicat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronin33dan și dacă ăla care (teoretic) i-a spart parola nu mai intră pe messenger? La ce-i mai este util keylogger-ul? Chiar dacă ar intra, tare mă îndoiesc că ar accepta vreun fișier de la cineva.