| DeliMer a întrebat:

Hey! Am nevoie URGENT de nişte sfaturi şi răpunsuri la intrebarile mele de mai jos!
Mama mea vrea să îsi ia un telefon, si nu stie ce să aleaga dintre: Samsung J3 2016, J3 2017, J5 2017. Ar vrea să aibă şi incarcator Fast Charging, pentru că si eu am Samsung A5 2017 si se incarcă extrem de repede. Am primit acest tip de incarcator odată cu telefonul, nu l-am cumpărat separat.
As vrea să stiu care din telefoanele de mai sus suportă Fast Charging? Că am auzit ca J5 nu suportă.
Si care este mai bun? (Nu neapărat ca pret)
URGENT! Un ajutor pls!

3 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

A5 e cel mai bun, bateria ma tine 2 zile jumate utilizandu-l normal si l-am cumparat la 999 lei de pe eMAG.

| Bogdan70001 a răspuns:

Tot ce ai enumerat tu sunt numai rahaturi in pretul lor.Costa prea mult pentru ce ofera.Cand ii aud pe unii ca si-au luat de 700-800 lei J5 nou aproape ca ma simt eu nasol pentru ei si banii pe care i-au dat degeaba. XIaomi ca mid-range ramane cel mai bun brand EVER

| Ilyas420 a răspuns:

Eu sunt foarte multumit de J5