| Andreea2475 a întrebat:

Hey! Am o intrebare catre cei care au Galaxy S Advance [versiunea Android 2.3.6], pot sa am pe telefon versiunea 4? >:" Adica daca se poate face, ca, momentan, am cea mai recenta versiune pentru telefonul meu dar pot sa schimb versiunea? Funda big grin.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Oficial nu se poate, neoficial NU se poate, cel putin temporar. Abia la anul, o sa ai update direct la android 4.1, dar pana atunci mai ai de asteptat

2 răspunsuri:
| Florin_Zaraf_1997 a răspuns:

Oficial nu, nu se poate face upgrade la v4.0.

| Andreea2475 explică:

Sau macar 2.4?puppy dog eyes