| Becca12 a întrebat:

Hey! Am o intrebare. Merita sa-mi iau Iphone 4s? Adica se sparge usor? merge bine? se blocheaza?

2 răspunsuri:
| CranK71 a răspuns:

Merita nu ai probleme nu se sparge usor ecranul nici nu se zgarie prea usor decat capacul de pe spate si cred ca e singurul telefon care nu se blocheaza (intr-o propozitie e un telefon aproape perfect pentru cineva care vrea si siguranta si distractie)

| Georrggy a răspuns:

Eu te-as sfatui sa ati iei Samsung Galaxy S3 deoarece IPhone este al 4-lea cel mai bun telefon din lume si nu poti sa il folosesti in alta tara.
Unchiul meu a patota asa a platit si nu a putut sa il foloseasca.
De blocat de blocheaza doar daca ati uiti parola si nu de sparge decat daca dau cu el de 4 ori de pamant (asfalt).