| AlexAttac a întrebat:

Hey, am o mare problema cu laptopul, scartaie foarte tare coolerul, e un sunet strident si se aude coolerul ca se invarte, dar scartaie rauu.
Ce ar putea fi?
Funda

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Cel mai probabil are praf.

| AlexAttac explică (pentru Anonymus314):

Cum il pot curata?

| Anonymus314 a răspuns (pentru AlexAttac):

Singur nu-ti recomand, poti sa-l duci la un service.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AlexAttac):

Desfaci suruburile din spate il cureti poate ai noroc sa fie doar descentrat il misti un pic acolo si vezi daca face la fel e doar descentrat de la praf

| OnuOnulică a răspuns:

La un service si ti-l face imediat.

| TheRaul556 a răspuns:

Probabil are praf sau trebuie pasta termoconductoare pe procesor.Iti recomand sa il duci la un service sau la cineva cu experienta cat mai repede ca este posibil sa ti se strice tot laptopul.