| R3dix a întrebat:

Hey.Am o problema cand dau sa sting pc uneori nu se stinge unitatea, Adica cand d-au sa il sting imi apare "Se inchide windos"cum e si ormal dar de aici nu se mai singe unitatea si ramanea asa ore intregi si uneori cand il stang el se restarteaza.Ma putezi ajuta.Ps cand vad ca nu se stinge il opresc butonul de alimentare de la unitate

Răspuns Câştigător
| KingMidas a răspuns:

Probabil e virusat sau are o problema windowsul, faza e ca depinde cat il tii aprins. Stiu eu poate hostezi ceva sau ai ram putin. Probleme din astea apar la Windows XP, 7- x86, 64 bit, Windows Vista

| R3dix explică (pentru KingMidas):

Dupa parerea ta trebuie sa il tin aprins mai putin gen o ora sau mai mult?

2 răspunsuri:
| KingMidas a răspuns:

Nu conteaz cat il tii aprns... EU tin pc aprins vreo 12 ore pe zi si n-are nimic, e virusat 100%