| ShiNee a întrebat:

Hey.am o problema cu vizionatul filmelor. La inceput se vedea imaginea dar nu aveam sunet. - am instalat div x, xvid si ac3. Acum imi mergea sunetul dar ecranul era negru. Am instalat ca-lite codec pack si imi merge perfect doar cu windows player classic. In rest nici nu porneste in Media Player sau in Winamp... Ce pot sa fac? sigh
mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Media player nu il recomand, este un player foarte prost si winamp este pentru muzica de aia nu iti merge.

Instaleaz VLC, Bsplayer sau Kmplayer si nu o sa ai probleme.

| Florin199221 a răspuns:

Http://www.videolan.org/vlc/
VLC Player citeste orice format de film, chiar daca are o interfata simpla nu asta conteaza :)...filmele se vad foarte bine si nu trebuie sa te complici tu cu codecuri, pentru ca VLC le are pe toate deja :)