| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am o problema. Deci am cont pe Facebook. Dar atunci cand vreau sa vad notificarile, dau click pe una dintre notificari, de exemplu la poze, apoi ies, iar cand sa dau click pe alta notificare, imi apare tot acea poza la care m-am uitat anterior.Cum sa fac sa imi apara notificarile normale? Funda+vot pentru cel mai bun raspuns. Cat de rapid se poate!

1 răspuns:
| baby_4569 a răspuns:

Nu poti face absolut nimic! Sunt erorile unui site supra-solicitat!laughing
Are momente si momente!happy