| Bucsa_Mariana_1998 a întrebat:

Hey! Am o problema.Mi-am cumparat Noul cod rutier pe intelesul tuturor, cu CD, iar dupa ce l-am instalat, m-am logat, etc, se deschide un ecran negru cu un model, si atat. Nu se mai intampla nimic, si nici nu il pot inchide. Stie cineva ce pot face?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pe intelesul tuturor:
Daca cumperi ceva si nu functioneaza, atunci mergi inapoi la vanzator cu reclamatiile. El trebuie sa te poata indruma, eventual sa te trimita la reprezentantul producatorului.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cine ti-a recomandat sa dai bani pe asta? OUG de circulatie ai online cat si chestionarele care se dau la examen. Ce nu intelegi intrebi proful de legislatie la scoala, pentru asta platesti si mergi la cursuri. Orice alta metoda nu e indicata.